![](https://e-ota.gr/wp-content/uploads/2018/12/A1242141-6D46-467C-B29A-3A01737ADCDE-1024x857.jpeg)
Νέο «αίμα» στο ψηφοδέλτιο του Παναγιώτη Νίκα για την Μεσσηνία
Τρεις νέους υποψηφίους ανακοίνωσε ο υποψήφιος περιφερειαρχης Πελοποννήσου Παναγιώτης Νίκας για τη Μεσσηνία.
Κοινό γνώρισμα των νέων υποψηφιοτήτων, όπως σχολίασε ο ίδιος ο Παναγιώτης Νίκας στην ανάρτηση του στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης, είναι το νεαρό της ηλικίας τους και η διάθεση τους για προσφορά στον τόπο.
Συγκεκριμένα στο ψηφοδέλτιο της «Πρωτουλίας για την Πελοπόννησο» εντάχθηκαν η διαιτολόγος Αφροδίτη Λουκάκου, ο καθηγητής φυσικής Αγωγής Μιχάλης Μπακογιάννης και ο οικονομολόγος Τάσος Σαρδέλης.