![](https://e-ota.gr/wp-content/uploads/2021/01/5218551-1024x581.jpg)
Εμβολιάστηκε ο πρώτος δήμαρχος – Το μήνυμά του
Το μήνυμά του για την αναγκαιότητα του εμβολιασμού κατά του κοροναϊού, έστειλε ο δήμαρχος Ξηρομέρου, ο οποίος αποτελεί έναν από τους πρώτους αυτοδιοικητικούς που κάνουν το εμβόλιο.
Ο Γιάννης Τριανταφυλλάκης, ιατρός στο επάγγελμα, δημοσίευσε φωτογραφία από τον εμβολιασμό του στέλνοντας το μήνυμα ότι: Το εμβόλιο είναι προαιρετικό, αλλά απαραίτητο για να προστατεύσουμε τον εαυτό μας και τους συνανθρώπους μας.
Δείτε την ανάρτησή του: