![](https://e-ota.gr/wp-content/uploads/2024/01/εδ.jpg)
Συνάντηση με τον Δήμαρχο Πειραιά είχε ο νέος Δήμαρχος Τροιζηνίας Τάσος Μούγιος
Συνεχόμενες συναντήσεις και επαφές με τους φορείς της κεντρικής και τοπικής αυτοδιοίκησης έχει το τελευταίο διάστημα, ο νεοκλεγείς Δήμαρχος Τροιζηνίας-Μεθάνων, Τάσος Μούγιος. Στο πλαίσιο αυτό συνάντηθηκε και με τον Δήμαρχο Πειραιά, Γιάννη Μώραλη, με τον οποίον είχαν μια εποικοδομητική συζήτηση.
Δείτε την ανάρτηση του Δημάρχου Πειραιά, Γιάννη Μώραλη:
Δείτε την ανάρτηση του Δήμαρχου Τροιζηνίας-Μεθάνων, Τάσου Μούγιου: