![](https://e-ota.gr/wp-content/uploads/2018/10/γηψγηφδψ-1.jpg)
Πλήθος κόσμου στην πρώτη εκδήλωση του Γιώργου Κασαπίδη (pics)
Ασφυκτικά γεμάτη από κόσμο ήταν η Εύξεινος Λέσχη Κοζάνης απόψε κατά στην πρώτη εκδήλωση που πραγματοποίησε ο βουλευτής της Ν.Δ. και υποψήφιος περιφερειάρχης Δυτικής Μακεδονίας Γιώργος Κασαπίδης.
Στην εκδήλωση παρουσιάστηκε ο συνδυασμός «Αλλάζουμε Πορεία» με τον οποίο οποίο ο Γιώργος Κασαπίδης διεκδικεί την περιφέρεια Δυτικής Μακεδονίας καθώς και οι βασικοί προγραμματικοί άξονες βάσει των οποίων θα προσανατολιστεί η προεκλογική του εκστρατεία.