![](https://e-ota.gr/wp-content/uploads/2024/02/5175-7ff5-41e6-bfee-e4097d41df37.jpg)
ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ ΤΟΥ ΕΟΠΥΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
Κατόπιν τηλεφωνικής επικοινωνίας του Υπουργού Υγείας Άδωνι Γεωργιάδη με τον Δήμαρχο Νέας Ιωνίας Παναγιώτη Μανούρη, ανακοινώθηκε στον Δήμαρχο η συμφωνία που επήλθε για την ανανέωση της μίσθωσης του ακινήτου που στεγάζει τη Μονάδα Υγείας ΠΕΔΥ Νέας Ιωνίας επί της οδού Αλέκου Παναγούλη.
Μετά από αυτή την εξέλιξη ο Υπουργός ανακοίνωσε ότι επιστρέφεικαι το φαρμακείο του ΕΟΠΥΥ που στεγαζόταν στο συγκεκριμένο κτίριο.