![](https://e-ota.gr/wp-content/uploads/2024/02/Δήμος-Ηρακλείου.jpg)
Αντιδήμαρχος Υπηρεσίας για το Σαββατοκύριακο στο Δήμο Ηρακλείου Κρήτης
Καινοτομεί ο Δήμος Ηρακλείου Κρήτης, ορίζοντας για το Σαββατοκύριακο 3 – 4Φεβρουαρίου 2024, αντιδήμαρχο υπηρεσίας τον Γιώργο Καραντινό. Οι Δημότες μπορούν να καλούν στο2813409409 για κάθε πρόβλημα που θα προκύψει, προκειμένου να διευθετηθεί στο συντομότερο δυνατό χρόνο. Είναι, ίσως, η πρώτη φορά που Δήμος δεν “κατεβάζει ρολλά” για Σαββατοκύριακο, αλλά παραμένει σε εγρήγορση με αντιδήμαρχο υπηρεσίας.