![](https://e-ota.gr/wp-content/uploads/2018/10/0078_GIANIS_NIKOLARAKOS_MARIZA_LEKA_08032016-e1486922735499-1200x900-1024x768.jpg)
Ο Νικολαράκος επιμένει για το «γαλάζιο» χρίσμα στον δήμο Αμαρουσίου
Στην εκπομή του Γιώργου Παπαδάκη «Καλημέρα Ελλάδα», βρέθηκε ο πρόεδρος του Εμπορικού Συλλόγου Αμαρουσίου, Γιάννης Νικολαράκος, ο οποίος δήλωσε για ακόμα μια φορά την επιθυμία να είναι υποψήφιος δήμαρχος στο Μαρούσι.
Ωστόσο, παρά τις προσπάθειές του ο κ. Νικολαράκος, δεν καταφέρε να πάρει την πολυπόθητη στήριξη της ΝΔ, καθώς ο «εκλεκτός» της Πειραιώς, για τον δήμο Αμαρουσίου είναι ο Θόδωρος Αμπατζόγλου.