![](https://e-ota.gr/wp-content/uploads/2018/11/ampatzoglou-marousi-ipopsifios-1024x576.jpg)
Δυναμικό ξεκίνημα για τον Αμπατζόγλου στο Μαρούσι – Ανακοινώνει τον συνδυασμό του την Κυριακή
Κάλεσμα στους δημότες Αμαρουσίου απήυθυνε ο υπόψηφιος δήμαρχος Αμαρουσίου Θεόδωρος Αμπατζόγλου στην πρώτη προεκλογική του συγκέντρωση, όπου θα παρουσίασει τους υποψηφίους του συνδυασμού του. Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 2 Δεκεμβρίου, στις 11:00 π.μ στο δημαρχείο Αμαρουσίου.
Με κεντρικό σύνθημα «Ενώνουμε τις δυνάμεις μας για να οδηγήσουμε το Μαρούσι στη νέα εποχή» προχωρά στην πρώτη προεκλογική του συγκέντρωση, όπου θα παρουσιαστεί η ιδρυτική διακήρυξη του συνδυασμού του και οι βασικοί προγραμματικοί άξονες του σχεδιασμού του.