![](https://e-ota.gr/wp-content/uploads/2018/11/B3658A5F-EA9C-4C52-B962-A9FD240FFF35.jpeg)
Υποψήφιος για τον δήμο Αργυρούπολης – Ελληνικό ο Κώστας Στέφας
Την επίσημη ανακοίνωση της υποψηφιότητάς του για τον δήμο Ελληνικού – Αργυρούπολης στις προσεχείς δημοτικές εκλογές, έκανε ο Κώστας Στέφας.
Ο Γραμματέας της Ν.Ε του Κινήματος Αλλαγής Ελληνικού – Αργυρούπολης βρίσκεται ήδη σε επαφές και συναντήσεις για τη συγκρότηση του ψηφοδελτίου του, ο κορμός του οποίου θα προέρχεται από τον ευρύτερο χώρο της Κεντροαριστεράς.
Σύμφωνα με πληροφορίες, την υποψηφιότητά του αναμένεται να στηρίξει και η Χαριλάου Τρικούπη ενώ, υπενθυμίζεται ότι στην εκλογή ηγεσίας της Κεντροαριστεράς βρέθηκε στο πλευρό της Φώφης Γεννηματά την οποία και στήριξε με όλες του τις δυνάμεις