Τους υποψηφίους του συνδυασμού του παρουσίασε ο Χάρης Τομπούλογλου για τον δήμο Νέας Φιλαδέλφειας – Νέας Χαλκηδόνας

Το πλήρες ψηφοδέλτιο της δημοτικής παράταξης «Πόλη της Καρδιάς μας», παρουσίασε ο υποψήφιος δήμαρχος Νέας Φιλαδέλφειας – Νέας Χαλκηδόνας, Χάρης Τομπούλογλου.

Ο συνδυασμός του εν όψει των επικείμενων αυτοδιοικητικών εκλογών είναι πολυσυλλεκτικός και περιλαμβάνει πρόσωπα από όλοκληρο το κοινωνικό φάσμα της τοπικής κοινωνίας.

Αναλυτικά οι υποψήφιοι του συνδυασμού μας είναι οι εξής:

1

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

2

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΡ. ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΣΕΙΣΜΟΠΛΗΚΤΩΝ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ, ΠΡ. ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ

3

ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΣΧΟΛΙΚΗ ΤΡΟΧΟΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΤΟ ΣΥΛΛΟΓΟ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ ΤΟΥ 3ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ ΚΑΙ 2ου ΕΠΑΛ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ

4

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ-ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ, ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ, ΦΟΙΤΗΤΗΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ

5

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ, ΠΤΥΧ. ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ

6

ΓΙΑΖΙΤΖΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΠΡ. ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΑΝΤΙΟΧΕΙΤΩΝ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ-ΝΕΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ, ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

7

ΔΕΜΕΣΛΗΣ ΡΑΦΑΗΛ

ΜΑΘΗΤΗΣ Γ’ ΛΥΚΕΙΟΥ

3ο ΓΕΛ «ΜΙΛΤΟΣ ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ» ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ

8

ΕΠΙΤΡΟΠΟΥ ΗΛΙΑΣ

ΤΥΠΟΓΡΑΦΟΣ

9

ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

10

ΚΑΡΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

11

ΚΑΦΟΥΣΗΣ ΗΛΙΑΣ

ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ

12

ΚΟΒΑΝΗ ΜΑΡΙΑ

ΠΡ. ΜΕΛΟΣ Δ.Σ. ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ, ΠΡΩΗΝ ΤΑΜΙΑΣ ΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ 1ου ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ “ΣΠΑΘΑΡΗ”

13

ΚΟΤΤΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

14

ΚΟΤΤΕΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ (ΕΛ.ΑΣ.), ΥΠΗΡΕΤΕΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΔΙΑΣ

15

ΚΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ

16

ΜΑΖΗΣ ΗΛΙΑΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ)

17

ΜΠΟΣΙΝΑΚΟΣ ΝΤΙΝΟΣ

ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

18

ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΠΡ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΣΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΑΣ, (ΓΕΝΙΚΟ ΕΠΙΤΕΛΕΙΟ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ, ΩΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ)

19

ΝΕΝΝΕ ΜΑΡΙΑ

ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΘΕΡΑΠΩΝ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ ΣΤΟ ΙΑΤΡΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

20

ΝΙΚΟΛΟΥΛΙΑ ΟΥΡΑΝΙΑ

ΠΡ. ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

21

ΞΑΝΘΑΚΟΣ ΣΑΒΒΑΣ

ΓΙΑΤΡΟΣ, ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΩΡΛ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ (ΠΡ. ΙΚΑ)

22

ΠΑΝΤΕΛΙΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΤΗΣ ΟΔΟΝΤΟΤΕΧΝΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ, ΕΧΕΙ ΔΙΑΤΕΛΕΣΕΙ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΤΕΧΝΙΚΟΥ-ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ ΚΑΙ ΙΕΚ, ΣΤΟ ΤΟΜΕΑ ΤΗΣ ΟΔΟΝΤΟΤΕΧΝΙΚΗΣ. ΕΙΝΑΙ Ο ΜΑΚΡΟΒΙΟΤΕΡΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ Ν.Δ. ΤΗΣ Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ – Ν. ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ. ΕΠΙΣΗΣ, ΔΙΑΤΕΛΕΣΕ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ 2ου ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΑΘΗΝΩΝ. ΔΙΑΤΗΡΟΥΣΕ ΟΔΟΝΤΟΤΕΧΝΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΣΤΗΝ Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΕΡΓΑΣΤΕΙ ΣΤΟΥΣ ΔΗΜΟΥΣ Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ,Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΚΑΙ ΑΘΗΝΩΝ

23

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

24

ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ-ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗΣ

25

ΠΟΥΛΗ ΜΑΡΘΑ

ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΝΟΜΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΑΘΗΝΩΝ

26

ΣΑΒΒΑΪΔΗ ΕΛΕΟΝΩΡΑ

ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ

27

ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΡΕΝΑ

ΡΕΦΛΕΞΙΟΛΟΓΟΣ, ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ

28

ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΠΡ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΟΤΑ (ΔΗΜΟΥ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ)

29

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ

ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ

30

ΤΟΜΠΟΥΛΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΝΩΤΑΤΟΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΣ ΠΟΛΕΜΙΚΗΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ Ε.Α.

31

ΤΟΝΤΟΡΟΒΙΤΣ ΣΩΤΗΡΙΑ

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΕΛΤΑ

32

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΠΡ. ΠΡΟΕΔΡΟΣ Β5 ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗΣ ΟΝΝΕΔ ΚΑΙ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΟΝΝΕΔ. ΝΥΝ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ – Ν.ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ «ΟΙ ΑΛΗΣΜΟΝΗΤΕΣ ΠΑΤΡΙΔΕΣ»

33

ΤΣΙΑΒΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΠΡ. ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ

34

ΤΣΟΥΛΑΣ ΧΑΡΗΣ

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ, ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΝΔ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ – ΝΕΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

35

ΧΑΤΖΗΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΗΣ- ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

36

ΧΕΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΝΤΙΚΑΡΚΙΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΝΕΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ:

1

ΑΛΕΦΡΑΓΚΗ ΣΟΦΙΑ

ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ

2

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ

ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ, ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ ΙΩΝΙΚΟΥ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ

3

ΑΡΧΟΝΤΙΣΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ

4

ΒΑΛΑΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ

ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ

5

ΔΑΚΗ ΣΟΥΖΑΝΑ

ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

6

ΔΡΑΚΟΥ ΒΑΣΩ

ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

7

ΚΑΛΥΒΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΟΣ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΕΠΙΔΟΜΑΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ, ΠΡΩΗΝ ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ ΝΕΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

8

ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΟΔΗΓΩΝ

9

ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΝΩΤΑΤΟΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΣ ΠΟΛΕΜΙΚΗΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ Ε.Α.

10

ΠΟΥΓΑΡΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

11

ΠΡΕΒΕΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ ,ΤΟΠΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΕΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

12

ΣΚΟΠΕΛΙΤΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ

ΠΡ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΟΤΑ

13

ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ

ΠΡ. ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΝΕΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

14

ΧΑΤΖΗΓΙΑΚΟΥΜΗ ΣΤΕΛΛΑ

ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΩΝ ΜΗΝΙΑΙΟΥ ΤΥΠΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ:

1

ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ

ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

2

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ(ΜΑΚΗΣ)

ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

3

ΓΚΙΟΥΛΕΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΠΡ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΕΥΔΑΠ

4

ΔΑΛΕΖΙΟΣ ΜΑΡΚΟΣ

ΔΑΣΚΑΛΟΣ JUDO ΣΤΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ

5

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΥΔΡΑΥΛΙΚΟΣ , ΠΡ. ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ Ν. ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ

6

ΔΡΑΓΩΝΑ ΜΑΡΙΑ

ΟΙΚΙΑΚΑ

7

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΖΑΜΠΕΤΑ

PERSONAL TRAINER ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗΣ ΚΑΙ ΣΩΜΑΤΙΚΗΣ ΕΥΕΞΙΑΣ

8

ΚΑΤΣΙΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΟΙΚΙΑΚΑ

9

ΚΕΣΕΡΟΓΛΟΥ ΑΜΠΝΤΟΥΛΑ(ΣΩΤΗΡΗΣ)

ΟΙΚΟΔΟΜΟΣ

10

ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΣ ΤΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΥΨΗΛΩΝ ΠΡΟΣΩΠΩΝ

11

ΜΟΥΡΚΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΑΝΑΛΥΤΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ,ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ Η/Υ ΚΑΙ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΜΗΧΑΝΟΓΡΑΦΗΣΗΣ ΣΕ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ

12

ΜΠΟΥΡΤΖΙΝΑΚΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΠΡ. ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ (ΠΑΛΑΙΟ ΚΟΜΜΑΤΙΚΟ ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΝΔ)

13

ΠΕΡΓΙΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

MANAGER ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΩΝ,ΣΤΙΧΟΥΡΓΟΣ ΚΑΙ ΣΥΛΛΕΚΤΗΣ ΠΑΛΑΙΩΝ ΤΡΑΓΟΥΔΙΩΝ

14

ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

15

ΣΙΔΕΡΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ

ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

16

ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ,

ΠΡ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΟΤΑ

17

ΣΤΙΑΚΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΣ ΠΟΛΕΜΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΝΕΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ:

1

ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΜΗΧΑΝΟΓΡΑΦΗΣΗΣ ΠΟΛΥΕΘΝΙΚΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ

2

ΑΜΠΑΤΖΗ ΣΟΦΙΑ

ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΑΓΓΛΙΚΩΝ ΜΕ ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΣΗ ΣΤΗΝ ΕΙΔΙΚΗ ΑΓΩΓΗ,ΣΤΙΣ ΜΑΘΗΣΙΑΚΕΣ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΔΥΣΛΕΞΙΑ

3

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ

ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

4

ΚΑΒΑΚΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

ΒΟΗΘΟΣ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΟΥ, ΟΙΚΙΑΚΑ

5

ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ

6

ΚΑΣΕΡΗ-ΔΕΠΟΥΝΤΗ ΘΕΟΠΟΥΛΑ(ΠΟΛΑ)

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜIΑΣ

7

ΚΑΤΣΑΡΙΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΟΙΚΙΑΚΑ

8

ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

9

ΛΟΥΤΑΣ ΝΙΚΟΣ

ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ, ΠΡ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΕΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

10

ΟΡΖΕΧΟΒΣΚΑ ΑΝΤΖΕΛΙΚΑ

ΟΙΚΙΑΚΑ

11

ΤΣΙΡΩΝΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ

ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ